Jak to vlastně začalo...

4. ledna 2013 v 23:37 | Veny
Once upon a time ... ne, dobře, nepíšu přece pohádku :D. Jelikož většina au pairek má na svých blozích stručně napsáno o tom, jak to všecko vlastně začalo, hodím to sem taky, i když se mi do toho ze začátku moc nechtělo...anyway, pod perexem to tedy máte :).

Nejdříve bych asi měla říct, že být au pair nikdy nebyl můj sen a v životě jsem si nepředstavovala, že něco takového budu někdy dělat, protože před třemi lety - já a děti? Hahaha, never ever ever! Držte je ode mě hodně daleko :D. Ale po nově nabytých zkušenostech jsem změnila názor a opravdu už mám děti (většinou) ráda. Už se těším, až najdu nějakou fajn HF z UK a po létě vyjedu na rok či dýl :).

Jdeme dál...v květnu 2010 jsem úspěšně dokončila gympl a v červnu mě i vzali na vysokou, takže paráda, až do půlky září jsem měla prázdniny. Samozřejmě, že když jsem se měsíc flákala doma, pařila a slavila, bylo jasné, že to tak asi dál nepůjde (jak rád zdůrazňoval hlavně můj daddy) a bude to chtít brigádu. No, jenže já jsem prostě taková, že jsem nechtěla někde obsluhovat v hospodě nebo něco podobného a navíc hledat brigádu na léto v červnu bylo už trochu pozdě. Tak co teď? Chvíle úvah...a heuréka! Inspiraci jsem našla ve své sestře a jejím příteli, kteří tehdy byli spolu jako au pair couple v Anglii. Řekla jsem si, když mohli oni, tak já můžu taky a bylo rozhodnuto! No, řeknu vám, že celá má rodina byla řádně v šoku, jelikož mě všichni brali jako malou Vendulku/maminčinu holčičku ( dobře, kdysi dáááávno :D ), ale jaký já z toho měla dobrý pocit, že jsem je všechny dostala!

Tak tedy začalo mé první letní au pair dobrodrodružství...podrobněji o tomhle prvním a i těch dalších v pozdějších článcích (chaa, rýmuju :D).

Zatím se mějte krásně!

V x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 5. ledna 2013 v 23:58 | Reagovat

myslím, Veny, že tě mají pořád za malou Vendulku, ale teď už ví, že se o sebe ve světě dokážeš postarat ;o)

2 Veny Veny | Web | 6. ledna 2013 v 8:55 | Reagovat

Klidně mi i tady říkej Gigi :D nějak mi to 'Veny' od tebe nesedí, jak jsem 4 (nebo 5) let zvyklá na něco jiného :). Asi máš pravdu no, už jim došlo, že se neztratím :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama